İdil Bebe : Bir Başarı Öyküsü

Herkese selamlar. Sayfamızda sadece bebek ürünlerinin tanıtımlarını değil, kimi zaman sektörde satış yapan mağazaların da tanıtımlarını yapacağız. Bugünkü tanıtacağımız marka ise “İdil Bebe“.

Yaklaşık olarak 30 seneden bu yana bebek giyim sektöründe hizmet veren İdil Bebe ( Bazı yerlerde, kendi siteleri de dahil, İdil Baby olarak geçiyor ) üretiminin yaklaşık olarak ilk 10 senesinde yurt dışı menşeeli firmalara üretim yaptı. Bu uzun süren üretim macerasının arkasından 1998 senesinde “İdil Bebe” markasını kuran grup, 24 aylık bebeklerin ürünlerini bu firma aracılığı ile sektöre sunarken, 5 yaşına kadar olan bebekler için ise 2004 senesinde Mamino adında başka bir marka daha dünyaya getirdi ve güzel satış rakamları elde etti.

Yazılarımızda sık sık bebeklerin sağlığının bizim tercihlerimizde en önemli faktörlerden birisi olması gerektiğini dile getiriyoruz. İdil Bebe de bu anlayışı benimsemiş bir firma. Misyonları arasında bebek vücuduna zarar vermeyen kumaşlardan ve kanserojen, zararlı kimyasal vb. olmadan ürünlerini piyasaya sunuyorlar. Hatta direkt organik kumaştan yapılan bir çok ürüne de sahip olduklarını söylememiz gerekir.
Günümüzde İdil Bebe ve Mamino, bir sene içinde neredeyse milyonlar ile anlatabileceğimiz cinsten parça üretiyor, güncel ve kaliteli üretim methodları ile de hem ülkemize , hem de dünyadaki diğer satıcılara kaliteli ürünler pazarlama hedefi yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bence hem bebeğimizin sağlığı adına, hem de kaliteli ürünleri test etmek adına bu firmanın ürünlerini tercih etmekte fayda var.Hepinize iyi pazarlar 🙂
idil-bebe
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s