AKÜLÜ ARABA: BEBEKLERİN HAYALİ

Merhabalar sevgili takipçiler. Yaklaşık 2 haftalık bir aradan sonra yine sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bebekler hakkındaki en faydalı bilgileri her zaman olduğu gibi https://bebekesyalarimiz.wordpress.com sitemizde bulmaya devam edeceksiniz. Bugüne kadar pek çok faydalı konuda bebekleriniz ve sizler için paylaşımda bulunduk, çok da güzel geri bildirimler aldık. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum iyi ki varsınız. Bugünkü konumuz ise Akülü Araba ! Evet , küçüklüğümüzde her zaman uzaktan baktığımız, çok almak isteyip de ( eğer ki ailenizin durumu çok iyi değilse ) alamadığımız bir ürün olan akülü araba, fiyat açısından aradan geçen seneler boyunca “alınabilir” seviyelere indi. Eskiden sadece lunaparklarda görebileceğiniz ve bebeklerinizin oyun oynayabileceği bu güzel cihazlar özellikle erkek bebekler için tam bir nimet ! Elbette ki akülü araba seçerken nelere dikkat edilmeli konusu aklınızı kurcalıyordur. İşte tam bu anda bizler devreye giriyoruz ve her zaman olduğu gibi sizi seçiminizde yalnız bırakmıyoruz 🙂

İlk olarak akülü araba isteyen çocuğun yaşının sorgulanması gerekiyor, akülü araba alırken arabaların tanıtımının yapıldığı broşürlerde hangi yaş aralığı için uygun olduğu bilgisi kesinlikle mevcuttur bunu sorgulayın. Ardından Çin malı , oradan buradan temin edeceğiniz arabalar herhangi bir arıza durumunda başınıza dert olabilir dolayısıyla garanti belgesi olan akülü arabaları tercih edin. Araba yapımında kullanılan kimyasalların bebeğinizin sağlığını tehdit etmeyecek cinsten olmasına özen gösterin, boyası vs. zararlı kimyasallardan yapılmamış olmalı. Mümkünse CE standartlarını sağlayan akülü arabaları tercih etmenizi öneririm.

Alacağınız akülü arabanın kapasitesi de önemli, akülerin kapasitesi o arabanın ne kadar süre çalışabileceğini göstermektedir. Bebeğiniz bindiği gibi inerse tabii ki çok büyük problem olur dolayısıyla dikkat edin. Fiyat “alınabilir” dedik ama tabii ki yine de çoğu aile için “pahalı” bir oyuncak olduğu için yine de tercih sizin efendim. Herkese iyi haftalar.

akülü araba

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s